Nasza inwestycja

MODUŁ63 jest jedną z nielicznych inwestycji w Zabrzu, Gliwicach posiadającą w swojej ofercie ponad sto mieszkań, głównie o powierzchni 33 m2, mieszkań tanich w eksploatacji.

Projekt realizowany jest przez Spółkę REVAN z o.o. Pierwszy etap tej inwestycji zakłada realizację 70 mieszkań, przeznaczonych dla szerokiego spektrum końcowych użytkowników w tym w szczególności studentów, absolwentów i innych młodych ludzi wchodzących w dorosłe życie.

Modernizowany budynek, położony jest w dzielnicy Maciejów w Zabrzu na granicy z Gliwicami. Lokalizacja budynku umożliwia szybki dojazd do drogi 88, DTŚ jak również A1 i A4.

Jedyny element budynku, jaki pozostaje w niezmienionej formie to jego solidna żelbetowa konstrukcja. Pozostałe elementy budynku zostały wymienione, stolarka okienna i drzwiowa, tynki, posadzki, instalacje elektryczne i sanitarne. Budynek wzbogacony został o instalacje internetowe, telewizyjne i domofonowe oraz nowe windy. Elewacja budynku oraz otoczenie zostały całkowicie odmienione i zyskały nowy wygląd.

Po przeprowadzeniu modernizacji w ręce klientów trafi budynek o wysokim standardzie i nowoczesnym wyglądzie a to kolejne ważne atuty projektu Moduł63. Przyziemie przeznaczone jest pod usługi-handel-wypoczynek, dodatkowo do dyspozycji mieszkańców udostępniona będzie tam siłownia oraz rowerownia.

Projekt został podzielony na dwa etapy, pierwszy został już zakończony i mieszkania są gotowe do wynajęcia.